نیازمند را رد نکنید هرچند به پاره خرمایی باشد. حضرت رسول(صلي الله عليه و آله)
حدیث
نمایش خبر

«سه رنگ سربلندي» منتخبی از آثار جشنواره پرچم

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
«سه رنگ سربلندي» منتخبی از آثار جشنواره پرچم

فرهنگ سرای انقلاب اسلامی بسته نمایشگاه «سه رنگ سربلندي»، منتخبی از آثار بخش عکس نخستين جشنواره پرچم را تولید و در اختیار گروه های فرهنگی و دانشگاهی قرار داد.


 


در اين بسته نمایشگاهی که همزمان با ایام دهه فجر تولید شد، شامل 35 قطعه عکس از آثار برگزيده جشنواره پرچم و از عکاسانی چون محمد گلچين، ابراهيم باقرلو، اعظم حسن لاريجاني، اميرعلي جواديان، منصوره معتمدي، بهزاد نعمتي، مصطفي قطبي، عبدالصمد اكبري، اصغر بشارتي، كمال شبخيز، فرزانه فرحبخش و شهيد سعيد جانبزرگي بود.
این بسته نمایشگاهی با همکاری مدیریت فرهنگی هنری منطقه 5 و فرهنگ سرای فردوس تولید و از 15 بهمن در اختیار گروه های فرهنگی و دانشگاهی قرار گرفت.
جشنواره پرچم سال گذشته به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 5 و فرهنگ سرای فردوس و در سه رشته عکس، پوستر و نقاشي کودک و نوجوان برگزار شد و سیزدهم آبان امسال برگزیدگان خود را معرفی کرد.
تاکيد بر نقش وحدت‌بخش پرچم و بيان اهميت و جايگاه ويژه آن در ايجاد همبستگي و يک‌دلي مردم، توجه به پرچم به‌عنوان مهم‌ترين نشان ملي کشور، توجه به جايگاه پرچم در عرصه‌هاي گوناگون ملي، ورزشي، اقتصادي و صنعتي و توجه به کارکردهاي پرچم به‌عنوان يک نماد بصري و مفهومي در حيات اجتماعي و زندگي روزمره‌ مردم، از جمله اهداف برگزاري جشنواره پرچم در فراخوان آن عنوان شده بود.

 

>دسته بندی:آخرین اخبار, محصولات فرهنگی, محصولات فرهنگی
تعداد بازدید 709 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات