نیازمند را رد نکنید هرچند به پاره خرمایی باشد. حضرت رسول(صلي الله عليه و آله)
حدیث
نمایش خبر

مسابقه فرهنگسرای انقلاب اسلامی از اسطوره‌های دفاع مقدس؛
داستان«چهل سردار» را شما تمام کنید

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
داستان«چهل سردار» را شما تمام کنید

مسابقه «چهل سردار» براساس کمیک‌موشنی با همین عنوان که همزمان با سالروز شهادت محمد جهان‌آرا منتشر شده تا پایان مهرماه آثار علاقمندان را دریافت می کند. 


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای انقلاب اسلامی، در این مسابقه از شرکت کنندگان دعوت شده است که کمیک موشن «چهل سردار» که به بیان داستانی از سردار محمدجهان آرا اختصاص دارد را ببینید. این محصول با صدای علی سلیمانی، بازیگر تئاتر و تلویزیون تولید شده است. داستان این موشن به صورتی طراحی شده که بخش پایانی آن باز و ناتمام است و از مخاطب خواسته می‌شود تا ادامه آن را با خلاقیت خود به رشته تحریر درآورد و به دبیرخانه ارسال کند پس از بررسی و داوری آثار برگزیده انتخاب می شود و شماره بعدی بر اساس خلاقانه‌ترین داستان ساخته و دنبال خواهد شد. ایده های متنی باید تا پایان مهرماه و حداکثر در 300 کلمه و در قالب فایل ورد (word) با فونت Bzar سایز 12 باید از طریق  majazi.farhangsara.ir بارگزاری شود.
برترین ایده این مسابقه و برگزیده نخست از جایزه 5 میلیون ریالی و 10 ایده برتر هر کدام مبلغ 2 میلیون ریال بهره مند خواهند شد. تا پایان مهرماه برای شرکت در این مسابقه فرصت دارید. آثار دریافتی تا 15 آبان ماه داوری می شوند.
«چهل سردار» عنوان محصولی در قالب کمیک استریپ (موشن) دنباله دار درباره اسطوره های دفاع مقدس است. 

 

>دسته بندی:آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, اخبار فرهنگسرا
تعداد بازدید 37 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات